28.12.2016 13:41

Саме напередодні зимових свят посилюється віра в те , що дива існують, а бажання здійснюються.

Так відбулося і в Хорошківському дошкільному навчальному закладі  “Сніжинка” до якого завітали з новорічними подарунками депутати від Радикальної партії Олега Ляшка. Мосійчук Ігор Володимирович – народний депутат України , Ляшко Руслан Віталійович і Мостовенко Владислав Володимирович – депутати Полтавської обласної ради. Діти , батьки та колектив закладу щиро дякують депутатам за турботу про дітей з віддаленого села. Велике спасибі за подаровану дітям радість і святковий настрій.

У кожного з нас живе віра у те , що ви зробите все для того , щоб всі діти жили в мирі , спокої , злагоді і впевненості у завтрашній день.

Бажаємо вам міцного здоров’я , добра , радості , нехай новий рік принесе всім нам достаток і добробут , а нашій країні , мир і спокій.