Майже 60 років дошкільний навчальний заклад “Сніжинка” радо зустрічає дітей і є маленькою країною дитинства , звідки бере початок майбутня ріка людського життя.

Уже давно минули ті часи , коли дошкільній освіті відводилась другорядна роль. Відбулись великі зміни у житті держави , та в житті нашого садочка. Перейшовши на баланс сільської Ради поліпшилось фінансування закладу , покращились умови життя дітей. Садочок став окрасою села : всі ремонтні роботи виконані в сучасному стилі. Із старого приміщення стала ошатна сучасна будівля із красивим парканом та новим ігровим майданчиком.

Імідж садочка створюють його працівники , адже кожен з нас розуміє , що праця з дітьми це не тільки професія – це доля , складна неспокійна та водночас щаслива , захоплива , радісна , справжня , а педагогічних працівників Комісаренко В.С. та Куліш М.А. ніколи не поминала думка зрадити своїй професії , тому й діти виховуються в спокійній , злагодженій , дружній атмосфері.

Працівники дошкільних навчальних закладів виділяються серед освітян особливим ентузіазмом , творчим ставленням до справи.

Вони щедро наділені різноманітними талантами , вміють швидко знайти вихід з будь-якої ситуації. Адже справжній педагог – це мудрий наставник , лагідний вихователь , знавець дитячої душі , найперший порадник для дитини і найближчий друг , людина з допомогою якої юна особистість пізнає цей світ і себе.

Для цього замало університетів і книжок. Потрібно покликання від Бога, з яким народжуються.

Щира подяка і низький уклін всім вам , шановні колеги за працьовитість, мудрість , людяність , справжню щирість та небайдужість до долі дітей. Нехай кожного з вас зігріває сонце любові , а ваші домівки будуть осяяні світлом миру і добра.